Konsultacijos kituose miestuose:
Konsultacijai registruokitės telefonu +370 659 23416 arba internetu

Naujienos ir informacija

Gydytojo dietologo konsultacija Klaipėdoje

Gydytojo dietologo konsultacija KlaipėdojeMaloniai pranešame, jog gyd. dietologė Eglė Kliukaitė pacientus konsultuos Klaipėdoje, Vilniaus lazerinės dermatologijos centre, adresu - Minijos g. 91, Klaipėda.
Būtina išankstinė registracija tel.: 8-659-57976

Skaityti daugiau

Kaip maitintis per šventes: 10 valgymo patarimų

Kiekvienas iš mūsų su nekantrumu laukiame švenčių. Tačiau, kaip nepersivalgyti ir išlaikyti sveiką svorį, o kam reikia ir netekti svorio per šias šventes?

Skaityti daugiau

Sveika vaikų mityba

Sveika vaikų mitybaVaikas (nuo 2 m. amžiaus) turėtų valgyti 5-6 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė ir du - trys užkandžiai), rekomenduojama, kad per pusryčius ir pietus būtų gaunama daugiau nei du trečdaliai paros raciono kalorijų, o vakarienei mažiau nei trečdalis.

Skaityti daugiau

Dietos nėra veiksmingos?

Dietų laikymasis šiais laikais yra taip pat populiaru kaip turėti „Iphone“ telefoną ar „Apple“ kompiuterį. Tai tampa tiesiog mados reikalu. Tik ar visada mada atitinka tikrovę, yra praktiška ir teisinga?

Skaityti daugiau

Kruopos, jų nauda

Kruopos itin maistingas, vertingas ir lengvai virškinamas maisto produktas, gaminamas iš skaldytų, lukštentų ar kitaip apdorotų grūdų. Naujoje maisto piramidėje grūdiniai produktai ir kruopos dalinasi apatine pakopa su daržovėmis ir vaisiais. Jų rekomenduojama valgyti kelis kartus per dieną.

Skaityti daugiau

Kineziterapijos nauda

kineziterapijos naudaKINEZITERAPIJOS NAUDA
Kineziterapija yra kompleksinio nutukimo gydymo dalis ir skiriama esant bet kokiai nutukimo formai ir laipsniui.

Skaityti daugiau

Ananasų dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Ananasų dietaJei gundo mintis, kad jūsų svoris kris, o mėgstamo vaisiaus galėsite valgyti kiek tik norėsite, siūlome laikytis ananasų dietos.

Skaityti daugiau

Esmeraldos dieta ir gydytojo dietologo atsiliepimas

Esmeraldos dietaDaugelis skaitė Viktoro Hugo knygą „Paryžiaus katedros kuprius“ ir žavėjosi čigone Esmeralda, kuri savo grakštumu, lieknumu ir grožiu apsuko galvą ne vienam. Norite ir jūs lieknos talijos? Siekiate grakščios figūros? Tokiu atveju galite išbandyti Esmeraldos dietą, kurią sudaro keturi etapai.

Skaityti daugiau